SKY SELECT INT., s.r.o. je personálně-poradenská společnost zabývající se zejména vyhledáváním a výběrem kandidátů na manažerské a specializované technické pozice ve společnostech působících v nejdůležitějších odvětvích průmyslu.
Uchazeči o práci u nás nachází nabídky od předních mezinárodních společností a seriozní jednání s kvalifikovanými a zkušenými konzultanty.

MAINTENANCE MANAGER - automotive výroba

Mezinárodní společnost vyrábějící komponenty pro automobily patřící ke světové špičce v oboru hledá pro svůj závod v lokalitě Brna kandidáta na pozici

MAINTENANCE MANAGER

Pozice je podřízena řediteli společnosti a je součástÍ TOP managementu.

Náplň práce:

• Řízení a zlepšování činnosti oddělení údržby výrobních zařízení
• Rozvoj systému TPM
• Sledování a vyhodnocování KPI's pro oblast údržby
• Příprava rozpočtu na údržbu, snižování nákladů
• Spolupráce na přípravě a realizaci investic do výrobních zařízení
• Lean aktivity v rámci údržby
• Úzká spolupráce s dalšími odděleními závodu - výroba, facility,..
• Pravidelný reporting aktivit managementu společnosti

Očekáváme:

• VŠ/SŠ vzdělání technického směru
• 5 let praxe na pozici manažera údržby výrobních zařízení podmínkou
• Znalost TPM
• Schopnosti a zkušenosti řešit problémy údržby
• Pokročilá znalost AJ pro jednání se zahraničními kolegy podmínkou
• Zkušenost s lean projekty, nastavováním a plněním cílů
• Orientaci na výsledky, umění vést podřízené

Nabízíme:

• zázemí silné stabilní zahraniční společnosti
• velmi zajímavé platové ohodnocení odpovídající významu pozice
• 5 týdnů dovolené
• stravenky a další bonusový program
• řadu firemních benefitů

Informace o pozici

Místo pracoviště

Jihomoravský kraj

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

90000-110000 Kč/měsíc

Benefity

Auto i pro soukromé účely, manažerský motivační program, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, vlastní organizace náplně práce

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

SKY SELECT INT., s.r.o.

Kontakt

Česká 1 161/1
602 00  Brno
Česká republika