HR ŘEDITEL/KA

Významný hráč v oblasti služeb hledá HR ředitele/manažera/ku. Očekáváme přirozeného team leadera, který rád/a používá moderní přístupy ve všech oblastech HR. Personu, která svoji práci odvádí na 100%, neztrácí optimismus a dokáže naslouchat.

Jaká bude Vaše pracovní náplň:

Budete implementovat HR procesy a tvořit strategie společnosti ve spolupráci s centrálou
Vaší odpovědností bude budování systému vzdělávání a rozvoje zaměstnanců, tak jejich odměňování a hodnocení
HR marketing a employee branding
Samozřejmě spolupráce na každoroční přípravě HR rozpočtu
S pracovním právem budete nejlepší kamarád/ka – budete jeho garantem napříč celou společností
Budete vést svůj HR team a spolupracovat s externími dodavateli

Jaký by měl být váš profil:

Několikaletá zkušenost na obdobné pozici
Velmi dobrá znalost anglického jazyka (znalost dalšího jazyku západní Evropy výhodou)
Zkušenost s projektovým a procesním managementem
Silné komunikační dovednosti
Měl/a byste umět dobře chodit v pracovním právu

Proč se Vám u nás bude líbit:

Zázemí zahraniční společností s mnohaletou tradicí
Práce v kreativním prostředí
Přátelské a profesionální prostředí
Skvělé platové ohodnocení
Auto
Podíl na výsledcích firmy
Celý balíček dalších incentivů

Informace o pozici

Místo pracoviště

okres Hlavní město Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (výborná)

Zadavatel

SKY SELECT INT., s.r.o.

Kontakt