SKY SELECT INT., s.r.o. je personálně-poradenská společnost zabývající se zejména vyhledáváním a výběrem kandidátů na manažerské a specializované technické pozice ve společnostech působících v nejdůležitějších odvětvích průmyslu.
Uchazeči o práci u nás nachází nabídky od předních mezinárodních společností a seriozní jednání s kvalifikovanými a zkušenými konzultanty.

Účetní - fakturantka

Mezinárodní společnost původem z Německa zabývající se vývojem a výrobou komponent pro automotive hledá kolegyni/kolegu na pozici:

Náplň práce:

• Účtování materiálových přijatých faktur zahraničních a tuzemských.
• Účtování negativních objednávek v účetním systému.
• Řešení a účtování rozdílů přijatých faktur a příjemek.
• Řešení a účtování samofakturací.
• Zpracování dat pro Intrastat.
• Vedení evidence obalů pro EKO-KOM.
• Přímá komunikace se zákazníky a dodavateli.

Požadujeme:

• SŠ vzdělání ekonomického zaměření.
• Znalost podvojného účetnictví.
• Aktivní znalost AJ, příp. NJ
• Práce na PC.
• Schopnost pracovat v týmu, pečlivost, samostatnost.

Nabízíme:

• Zázemí stabilní mezinárodní společnosti.
• Moderní pracovní prostředí.
• Možnost jazykových kurzů.
• Dobrá dostupnost, lokalita na jih od Brna, cca 25 km po dálnici.
• Nástup možný ihned.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Jihomoravský kraj

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Mobilní telefon, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na vzdělání

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

SKY SELECT INT., s.r.o.

Kontakt

Mgr. Alena Humlíčková
Telefon: +420 734 156 369