SKY SELECT INT., s.r.o. je personálně-poradenská společnost zabývající se zejména vyhledáváním a výběrem kandidátů na manažerské a specializované technické pozice ve společnostech působících v nejdůležitějších odvětvích průmyslu.
Uchazeči o práci u nás nachází nabídky od předních mezinárodních společností a seriozní jednání s kvalifikovanými a zkušenými konzultanty.

MANAŽER KONSTRUKČNÍHO ODDĚLENÍ

Nadnárodní společnost, dodavatel vysoce automatizovaných výrobních linek včetně robotických systémů, hledá zkušeného manažera pro řízení oddělení konstrukce.

Náplň práce:

• Strategické řízení oddělení konstrukce, odborné vedení, koučování a rozvoj svých podřízených (cca 10 lidí)
• Zajištění plnění zakázek, odpovědnost za plnění ve stanovených termínech a požadované kvalitě
• Plánování vytíženosti konstruktérů, výběr a řízení externích subdodavatelů pro dodávky prací a zařízení
• Spolupráce s realizačními týmy ostatních profesí v průběhu realizace zakázky
• Účast na jednání se zákazníkem v obchodní fázi zakázky i při realizaci projektu

Požadujeme:

• VŠ/SŠ vzdělání technického směru (strojírenství)
• Zkušenost s vedením lidí
• Velmi dobré organizační a manažerské schopnosti
• Znalost AJ nebo NJ - na komunikační úrovni
• Znalost CAD a PLM SW, Solid Edge nebo NX výhodou
• ŘP skupiny B

Nabízíme:

• Zázemí přední mezinárodní společnosti působící v oboru automatizace
• Moderní pracovní prostředí
• Možnost samostatné práce s vysokou mírou zodpovědnosti
• Služební auto, po zkušební době možná dohoda i k soukromému použití
• Odpovídající platové ohodnocení, bonusy
• 6 týdnů dovolené, stravenky, mobilní telefon, notebook, jazykové a odborné kurzy, flexibilní pracovní doba
• Nástup dohodou
• Lokalita Olomoucka

Informace o pozici

Místo pracoviště

Olomoucký kraj

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Flexibilní začátek/konec pracovní doby, vzdělávací kurzy, školení, Účast na zahraničních konferencích, dovolená více než 5 týdnů, bonusy/prémie, auto i pro soukromé účely, mobilní telefon, notebook, stravenky/příspěvek na stravování

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá), Němčina (mírně pokročilá)

Zadavatel

SKY SELECT INT., s.r.o.

Kontakt

Mgr. Alena Humlíčková
Telefon: +420 734 156 369