SKY SELECT INT., s.r.o. je personálně-poradenská společnost zabývající se zejména vyhledáváním a výběrem kandidátů na manažerské a specializované technické pozice ve společnostech působících v nejdůležitějších odvětvích průmyslu.
Uchazeči o práci u nás nachází nabídky od předních mezinárodních společností a seriozní jednání s kvalifikovanými a zkušenými konzultanty.

Sales Manager - Automotive, CEE

Mezinárodní společnost působící v automobilovém průmyslu, dodavatel pro OEM výrobce i přímo automobilky, hledá pro svůj závod na jihu Moravy kandidáta na pozici

Key Account / Sales Manager

Náplň práce:

• udržování vztahů a rozvoj obchodních aktivit se stávajícími zákazníky v regionu CEE
• akviziční čnnost - vyhledávání a získávání nových obchodních příležitostí ve svěřeném regionu
• příprava nabídek, kalkulací
• monitoring trhu, reporting výsledků korporátnímu obchodnímu řediteli
• spolupráce s ostatními odděleními - nákupem, výrobou, engineering, kvalita
• zodpovědnost za dosažení obchodních cílů

Požadujeme:

• alespoň 3 roky praxe praxi v oblasti prodeje na straně společnosti působící v automobilovém průmyslu
• výborná znalost němčiny podmínkou, znalost AJ jako druhého jazyka bude výhodou
• připravenost cestovat k zákazníkům do zahraničí
• samostatnost, odpovědnost, proaktivita, týmový přístup, orientace na výsledky
• ŘP. sk. B

Nabízíme:

• zázemí stabilní zahraniční společnosti
• výborné platové ohodnocení
• nástup možný ihned
• úvodní zaškolení na obchodní centrále, v sídle korporace pro Evropu
• automobil a řadu dalších zaměstnaneckých benefitů

Informace o pozici

Místo pracoviště

Jihomoravský kraj

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

80000-120000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, auto i pro soukromé účely, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, občerstvení na pracovišti, zdravotní volno/sickdays, firemní akce, 13. plat, zahraniční pracovní cesty, vlastní organizace náplně práce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Němčina (pokročilá)

Zadavatel

SKY SELECT INT., s.r.o.

Kontakt

Mgr. Alena Humlíčková
Telefon: +420 734 156 369